Valitsus ise kavandab Eesti Vabariigi likvideerimist

Kui Eesti 1. mail 2004. a Euroopa Liidu täieõiguslikuks liikmeks sai, oli see Eesti rahvale tähtis päev. Tähendas see ju meie riigile julgeolekut ja majanduslikku stabiilsust, sest vaevalt keegi julgeb EL’i liiget rünnata, rääkimata siis liikmete omavahelisest tülitsemisest – Euroopa Liit on tugev liit, milles olevad riigid on nagu parimad sõbrad.

Lisaks väitsid ajalehed, et „EL tähendab suuremat stabiilsust pea kõigis eluvaldkondades alates kaupade ja teenuste hindadest ning lõpetades palkade kasvuga“ ning „Äkiliste hinnatõusude lõpule aitab kaasa aktiivne turujärelevalve, mis välistab kartellid. Suuremal turul toimiv tugevam konkurents raskendab monopolide teket ning paljud kaubad on tänu sellele saadaval õiglase hinnaga“ ning ärgem unustage: „ELi eelarvest hakkab Eesti saama raha eelkõige põllumajanduse toetamiseks, ääremaade, infrastruktuuri ning maaelu arendamiseks.“

Tuletame meelde, et Euroopa Liiduga liitumise eel avati ja suleti Eestis pidevalt mingisuguseid peatükke. Kord juhtus nii, et samaaegselt suleti koguni 4 peatükki – see oli suur pidupäev. Kõik riigid kiitsid meid, surusid kätt, patsutasid õlale ja Eesti lipp lehvis uhkemalt kui kunagi varem.

Kokku oli peatükke 31 ja need sisaldasid endas rohkem kui 83 000 õiguslikku dokumenti: määruseid, käskkirju, regulatsioone, kohustusi jne. Peatüki sulgemine tähendas alati seda, et Eesti aktsepteerib kuulekalt ja suuremas osas vastu vaidlemata Euroopa Liitu astumise tingimusi, nullides ära oma senised normaalsed terve mõistusega tehtud seadused.

Peatükid puudutasid bürokraatiat, põllumajandust, kalandust, energeetikat, töötajate ja kapitali liikumisvabadust, majandus-, raha-, transpordi- , konkurentsi-, välis- ja sisepoliitikat, haridust, kultuuri ning palju-palju muud.

Teadjamad räägivad, et olemas on ka peatükk nr. 32, mis on salajane. Väidevalt kannab see pealkirja: „Suveräänse riigi likvideerimine“ ning sisaldab endas Jean Monnet filosoofiat ja põhiteese.

Kes on see salapärane Jean Monnet?

Tegemist on mehega, keda peetakse Euroopa Liidu isaks, nn „Euroopa Projekti“ ideoloogia rajajaks. Eestikeelne Wikipedia kirjutab sellest mehest järgmiselt :

„Jean Omer Marie Gabriel Monnet (9. november 1888 – 16. märts 1979) oli prantsuse poliitik ja ärimees. Monnet oli tuntud konjakitööstur ning huvitus äärmiselt aktiivselt Euroopa majanduse integreerimisest. Juba Esimese maailmasõja ajal koordineeris ta Antandi riikide vahelist majanduskoostööd ning valiti 1919 Rahvasteliidu aseesimeheks. Teise maailmasõja ajal arendas ta majanduskoostööd USA-s ning naasis hiljem kodumaale, töötades aastaid valitsuse nõunikuna. Tema initsiatiivil loodi 1950. aastal Euroopa Söe- ja Teraseühendus, mis oli Euroopa Liidu eelkäijaks.“

Kuulsaks on saanud Jean Monnet kiri sõbrale, mis kannab daatumit 30. aprill 1952. a (eestikeelne tõlge originaalversiooni järgselt):

‘Europe’s nations should be guided towards the super-state without their people understanding what is happening. This can be accomplished by successive steps, each disguised as having an economic purpose, but which will eventually and irreversibly lead to federation.’

„Euroopa rahvaid tuleb juhtida super-riigi suunas nõnda, et inimesed ise ei taipa, mis toimumas on. Seda on võimalik saavutada sammhaaval liikudes, maskeerides igat sammu majandusliku vajalikkusega, mis viib lõpuks ja pöördumatult föderatsioonini.“

Miks on vaja inimesi salaja kuhugi juhtida? Kas on mingid kurjad plaanid? Et Euroopa Liidu tänased tipp-poliitikud pole 33 aastat tagasi surnud Jean Monnet’d unustanud, on selgesti näha Euroopa komisjoni esimehe Barroso ja meie oma Ansipi viimaste nädalate sõnavõttudest:

12. septembril 2012: Euroopa Liit peab majanduslikust ja poliitilisest kriisist väljumiseks arenema «rahvusriikide föderatsiooniks», ütles Euroopa Komisjoni president José Manuel Barroso täna.
Barroso sõnul on EL-i «poliitilisel silmapiiril» teatud mõttes «Euroopa Ühendriigid» ning ta toonitas, et on vaja «jagada suveräänsust sellisel viisil, et iga riik ja iga kodanik saab oma saatust paremini kontrollida». Barroso lisas, et föderatsiooni loomine nõuaks EL-i liikmesriikidelt «lõpuks uut lepet».

13. septembril 2012: Ansip: «Kindlasti selline föderaliseerumine on Eesti huvides. Kõik peavad oma riigi rahanduse korras hoidma, kõik teavad kehtestatud reegleid. /…/ Sellise rahvusriikide õiguste piiramisega oleme meie kindlasti nõus,» lausus peaminister. Küsimus, kas need lepped on nii kaalukad, et Eestil oleks vaja referendumil uuesti rahva arvamust küsida, see on peaministri sõnul diskussiooni objekt.

TULEKUL ON UUS RAHAREFORM, SEST EURO ON VAID AJUTINE VALUUTA

Euroraha loodi vaid ühel eesmärgil: Rahvusriikide valuutade likvideerimiseks või endasse imemiseks. Tegemist on nn sammuga Euroopa Föderaliseerumise suunas. Hetkel on euro kasutusele võtnud juba 17 riiki 27-st Euroopa Liidu liikmesriigist. Näiteks Eesti loobus kroonist, Austria šillingist, Belgia frankist, Holland guldenist, Soome margast, Prantsusmaa frankist, Saksamaa margast, Iirimaa naelast, Luksemburg frankist, Portugal eskuudost, Itaalia liirist, Hispaania peseetast, Kreeka drahmist, Sloveenia talaarist, Küpros naelast, Malta liirist ja Slovakkia kroonist.

Uus valuuta, mis pärast EURO kokku kukkumist (või kukutamist) kasutusele võetakse, on nn SmartMoney (Nutiraha) ehk täielikult elektrooniline valuuta. Lõpp tehakse igasugusele sularahaga arveldamisele. Esirinnas on Itaalia, kes juba 1. jaanuarist 2013 keelab ära sularahatehingud, mis on suuremad kui 50 eurot. Ja ilmselt juba järgmise aasta teises kvartalis karmistatakse seda seadust veelgi: lubatakse ainult kuni 5 euroseid sularahatehinguid.

MIKS EESTI RIIK OMA RAHVAST EI HOOLI?

Taustsüsteemi teadmata jääb Eesti poliitikutest ja uudistest tihti mulje, et meid valitsevad kas purulollid või reaalsustaju kaotanud inimesed, sest miks muidu võtavad nad vastu nii inimvaenulikke seadusi ja räägivad telekas kui raadios süüdimatu ilmega jaburusi?

Tegelikult läheb kõik plaanide kohaselt. Jean Monnet plaanide kohaselt. Eesti Vabariik on kaaperdatud, seda juhivad marionetid, kes esindavad Jean Monnet ideesid, mitte Eesti rahvast.

Paari aasta pärast alustatakse Euroopas inimeste kiibistamist. See lihtsustab elektroonilise raha kasutamist, sest pangakaarte ega isikutunnistust pole siis enam vaja kaasas kanda. Ennekõike aga tähendab see seda, et lõpuks ometi saab inimene võrdseks kasside ja koertega, sest meil kõigil on siis ühesugune kiip.

Seda ei osanud isegi Gustav Suits ette näha.Kas see artikkel oli huvitav?

Sisesta oma e-postiaadress ja saad neid elutähtsaid uudiseid edaspidi oma e-postiaadressile täiesti tasuta.

Sedasi ei jää Sa olulisest informatsioonist ilma.


12 kommentaari postitusele “Valitsus ise kavandab Eesti Vabariigi likvideerimist”

 1. On Olemas ütleb:

  Soovitaks tutvuda veel ühe “isaga”.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Nikolaus_von_Coudenhove-Kalergi

 2. alias Endel ütleb:

  Ma pakun, et see kirjutis ise, kogu ulatuses ei ole valitsusele meelepärane – seega ei pea te muretsema kommentaaride pärast vaid enda pärast, kui telefon heliseb või keegi uksele koputab…

 3. To Endel ütleb:

  Hetkel veel sõnavabadus lubatud.

 4. Kalmer ütleb:

  Selle kirjutise puhul on huvitav see, et ei haaku mitte kuidagi ei domeeninime ega pealkirjaga elektromagnetkiirgusest. Autorit ka pole mainitud. Mis jutt see Monnet’st nüüd siis äkki on, järjekordne Bermuda kolmnurga hüpotees? Ja isegi kui luuakse rahvaste teadmata mingi Euroopa Liit, mis on juba loodud, siis mis selles halba on? Sularahatehingute keelamine – see lõhnab küll inimeste jälitamise järele, aga samas – miks peakski keegi tegema 50 € suuremaid sularaha tehinguid? Kas keegi kardab midagi? On kellelgi midagi varjata, mingit luukeret kuskil kapis? Selline läbipaistvus vähendaks oluliselt rahapesu. Mind ei morjenda see, et keegi Brüsseli ametnik teab, kus ma täna trenni andsin, mida poest ostsin ja kuhu ma jõulude paiku reisin. Enda südametunnistuse küsimus. Kui teed midagi lubamatut, siis tea, et Sind jälgitakse ja pole enam nii, et alles 70 a hiljem avastatakse, kes tegelikult kelle mõrvas.

 5. Hulkur Anton ütleb:

  Kas sellest itaallaste sularahatehingute piiramisest 50-le eurole saaks rohkem infot? Tahan lihtsalt veenduda, et tegemist ei ole vaid kuulujutuga.

  Skeemamunkpreester Paisiose [Elder Paisios (Eznepidis) of Mount Athos] sõnul hakkavad uue maailmakorra lõpliku kehtestamisega seotud sündmused arenema väga kiiresti, artiklis toodud tähtajad kinnitavad seda. Loodan siiski, et need asjad nii sujuvalt ei lähe.

 6. Anc ütleb:

  Mõrvu avastatakse 70 aastat?

 7. pärismaalane ütleb:

  Kiibistamisega intensiivne harjutamine toimub juba. Millegipärast Savisaare kehtestatav bussi-jälituskaardi projekt ei tekita nende suurimates vastastes mingeid probleeme, ooravaid ja isamaatuuid häirib eelkõige see, et selle kasutamine pikendab busside seisuaega jms.

 8. Jaan Hatto ütleb:

  Tervitus hilistele ärkajatele. Jüri Lina rääkis täpselt sama juttu vist juba 15 aastat tagasi. Monnet, Sather, Fischer, Kalergi jt, jne, kõrgvabamüürlased, võimalik illuminaadid. “Uus Maailmakord”- nende ennenägemata orjariik, kus ülejäänud on nende orjad, ilma igasuguste õigusteta (inimõigused on vaid silmakirjalikkus vastaste ülekavaldamiseks), arstiabita, pensionita, rahata, kiibistatud ja zombistatud. Neilt võetakse kõik välja ja siis visatakse kuhugile surema, nagu Roomas vanad haiged orjad Tiberi jõe saarele. EL on osa sellest “suurest plaanist” . NL ja Kambodza olid proovikivid- loodi mõlemad kõrgvabamüürlaste poolt. EL on läbini kuritegelik ühendus- Eesti peaks sealt päeva pealt lahkuma ja tuleks seadusega keelata arvamuse avaldamine, nagu Eesti võiks sinna kuuluda- tegelikult on see isegi vältimatu, sest kurjategijate kinnimakstud kisakõride koor kurdistaks kõik. Tegude ajad on käes, pole enam aega anonüümses portaalis, anonüümseid komme kokku higistada.

 9. René ütleb:

  Kalmer, esiteks teeb kaardimakse kõik kallimaks ja teiseks hävitab järk-järgult väikettevõtlust. Urbaniseerunud ignorantidele on see muidugi köömes, neil o’ raha kuhjaga…

 10. politruk ütleb:

  Vabamüürlased ise ei otsusta midagi, nemad on ainult käepikenduseks. Paljud müürlased isegi usuvad, et teevad head, “valgustavad” inimkonda, jne jne.
  Probleemi juureks on ikkagi rahvusvahelne organiseeritus ja nende poolt kontrollitav raharinglus.

 11. Alex ütleb:

  Maha inimeste orjastamine,maha inimeste kiibistamine,maha elektroonilised tehingud,varsti on siin Euroopa Liidus sama,, hea” kui Nõukogude Liidus oli.

PALUME LUGEDA ENNE KOMMENTEERIMIST!
Et hoida kommentaarium puhtana ja huvitavana kõigile lugejatele, kustutatakse kõik postitused, mis on:

- Ebaviisakalt kirjutatud
- Teemasse mittepuutuvad
- Veiderdavad
- Läbivate suurte tähtedega
- Spämmivad

TÄNAME!

Kommenteeri


Vastutust välistav klausel