Arhiiv (juuli 2013)

USKUMATU VIDEO: Uute kaugloetavate elektriarvestite varjukülg ja tagamõte paljastatud

Kolmapäev, 24. juuli 2013

Internetis levib kulutulena video, mis paljastab nende uute (ka Eestisse paigaldavate) kaugloetavate elektriarvestite tegeliku tagamõtte ja suure varjukülje. Varem on KaitseOmaTervist.ee juhtinud tähelepanu sellele, et need uued arvestid on häkitavad, rikuvad ära kodumasinate peenelektroonika (eriti just pesumasinad, külmkapid ning õhukesed telerid) ning lisaks panevad ka elumaju põlema.

Alljärgnevast, vaid 2 minutit pikast eestikeelsete subtiitritega videost tuleb välja, et 21. sajandil täidavad KGB ja NKVD rolli hoopi elektri- ja energiafirmad. Kas Eleringist ja Elektrilevist tehakse teadlikult uued repressiivorganid?

VIDEO: Kannad mobiiltelefoni oma rinnahoidjas? Vaata, mis su rinnaga juhtub!

Esmaspäev, 8. juuli 2013

Sel suvel on Tallinna linnapildis märgata seda, et uus mood on jõudnud Eestisse. Järjest rohkem on näha, et ka eesti naised kannavad mobiiltelefoni oma rinnahoidjas. Ise põhjendavad nad seda sellega, et sinna on seda hea lihtne ja mugav pista. Lisaks kuuleb siis hästi telefonihelinat ja saabunud sõnumite piiksumist, ütlevad nad, teadmata, et sellel mugavusel võib olla ränk hind.

Kõige paremini teab selle mugavuse hinda Donna, kas järgnevas eestikeelsete subtiitritega varustatud videos oma olukorda lühidalt tutvustab ja kõiki naisi hoiatab! Kindlasti näita seda videot oma sõbrannadele ja ka lastele!

Video sisu:

Robert Nagourney, M.D.:
Kohtusin Donnaga 2009. a septembris. Ta oli jõuline, heas vormis, sportlik. Tal puudusid vähki soodustavad tegurid. Ka lähisugulastel polnud vähki olnud. Võib öelda, et puudus ilmselge seletus, miks on noorel naisel rinnavähk. Eriti veel selline eriline liik nagu multifokaalne kasvaja. Selgus, et Donna oli harjunud mobiiltelefoni oma rinnahoidjas kandma. Rinnavähid puudutavad tavaliselt 50ndates ja 60ndates eluaastates naisi.
Asiaatidel esineb seda probleemi aga veelgi vähem. Seetõttu oli Donna juhtum märkimisvääne: noor naine, asiaat, riskifaktorid puuduvad, kuid ometigi oli tal multifokaalne kasvaja.

Donna:
Meie peres pole rinnavähki olnud. Olen teinud ka BRCA1 ja BRCA2 testi. Ja vastused olid negatiivsed.
Nii et mul pole geneetilist eelsoodumust. Aga ometigi leidis arst mitmeid kasvajaid. Üks siin, teine seal jne.
Arutlesime, milles võib asi olla. Tegime markeriga kasvajate kohale naha peale täpid. Ja nägime, et need täpid moodustasid mu telefoni kuju. Täpselt selles kohas, kus ma varem telefoni hoidsin.

John West, M.D.:
Tehti kompuuter, mammogramm ja ultraheli ja nägime veidralt hajutatud väikseid kasvajaid.
Mis meenutasid vägagi ristküliku-kujulist mobiiltelefoni. Ja mastektoomiat tehes nägime väga veidrat mustrit
eriti just Donna rinna ülaosas. Ma polnud varem midagi sellist näinud. Ja loomulikult puuduvad tõendid, et telefon seda tegi, aga telefonide juhendites on ju kirjas, et telefoni tuleb kehast hoida vähemalt 1,5 cm kaugusel.

Loomulikult tekitab see minus hirmu ja kui mul oleks tütar, uskuge mind, siis ma väga tõsiselt vestleksin temaga sellest ja keelaksin. Kui on isegi väike võimalus, et sellel ja sarnastel pulsseerivatel elektromagnetlainetel on mingi mõju bioloogiale ja seos kantserogeensusega, siis ma tungivalt soovitaksin inimestel end kaitsta.


Vastutust välistav klausel