Arhiiv (märts 2014)

Vapper eesti naine, kes kaugloetavast elektriarvestist loobus, sai voolu tagasi!

Reede, 28. märts 2014

Merle (nimi muudetud) püüdis kaugloetavat arvestit paigaldama tulnud elektrikuga läbi saada sõbralikult, kuid tolle mehe agressiivse hoiaku tõttu see tal paraku ei õnnestunud.

„Minul viisakate palvete ja kohviga läbi ei läinud ja siis tuli sõda,“ räägib Merle.

Kuna naine ei olnud kuidagimoodi sellega nõus, et tema majapidamisse kaugloetav elektriarvesti paigaldatakse, otsustas kommeteta mühalik elektrik Merlele õppetunni anda ja jättis naise üldsegi elektrivooluta.

„Olin valmis alustama blogi „Elust ilma elektrita“, kuid siis uurisin natuke asja ja sain aru, et mulle on tehtud omavoli, sest tegelikult mingisugust õiguslikku alust tal mu elektrit välja lülitada ei olnud,“ kirjeldab ärevat olukorda rõõmsameelne Merle.

Ta lisas: „Pärast seda, kui olin teinud teabenõuded Elektrilevi OÜ tegelastele ja Majandusministeeriumile, lülitati mul vool väga kiiresti tagasi ja paigaldati uus tavaline arvesti.“

KaitseOmaTervist.ee kommentaar: Antud artikkel on informatiivset laadi. Me ei julgusta inimesi elektrivoolust loobuma, samuti ei vastuta me kõikvõimalike materiaalsete ja mittemateriaalsete kahjude eest, mis võivad selle tulemusena tekkida. Merle orienteerub hästi õigusaktides ja seetõttu sai ta teha seda, mida tegi. Kui otsustad elektrifirmaga sõdima hakata, siis pead enne juristiga konsulteerima ja end võimalike kasude/kahjudega kurssi viima.

Täiendava informatsiooni saamise korral samal teemal, avaldame selle ka siin samas blogis. Et uudisest võimalikult kiiresti kuulda, liitu meie tasuta uudiskirjaga siin.

Loodustoode hormoonide tasakaalustamiseks ja menopausi kergendamiseks

Esmaspäev, 17. märts 2014

Paljud naised on hädas kuumahoogude, öiste higistamiste, kehakaalu tõusu, menstruaalkrampide, tujumuutuste ja ebaregulaarse tsükliga, ning on pidevalt väsinud, sest energiat lihtsalt ei ole. See kõik viitab sellele, et organismis on hormoonid paigast ära ehk puudub vajalik optimaalne hormonaalne tasakaal.

Sellises olukorras püütakse tavaliselt abi saada keemiast ja ravimitest, kuid olemas on ka ohutu, looduslik alternatiiv – Maca pulber. Maca juurest valmistatud pulber on tuntud kahe asja poolest:
1) aitab tasakaalustada hormoone;
2) reguleerib kilpnäärme ületalitust;

Seoses hormonaalse tasakaalu reguleerimisega, tõstab Maca ka libiidot ja naise viljakust. Maca tarvitamise ajal soovitatakse kasutada kondoomi või muud sarnast rasestumisvastast vahendit. Macat võivad kasutada ka mehed, sest see mõjub nagu looduslik Viagra.

Maca pole hormoon, kuid sisaldab vajalikke mineraalaineid hormoonide tasakaalustamiseks. Kuna Maca, mida kutsutakse ka Peruu žen-žen’iks, maitse võib paljude jaoks väga intensiivne olla, müüb KaitseOmaTervist.ee Maca pulbrit 500mg kapslites.

Maca pulbri kapsleid on ühes purgis 100 tk ja hind on 15.- eur. Saatmine on TASUTA.
Osta saad siit: Jah, soovin Maca pulbrit kapslites.


Vastutust välistav klausel