Arhiiv (mai 2014)

Leito, Kivisildnik ja Rutiku lubavad tegeleda elektromagnetkiirguse probleemiga

Esmaspäev, 19. mai 2014

Euroopa Parlamendi valimistel kandideerivad Eesti Iseseisvuspartei kandidaadid Vello Leito (nr 166), Sven Sildnik (nr 170) ja Emil Rutiku (nr 171) lubavad tegeleda keemiapilvede ja elektromagnetkiirguse probleemiga.

Vikerraadios kõneles täna (19. mail) keemiapilvedest ja elektromagnetkiirgusest Vello Leito. (kohe saate alguses). Kuula siit: http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=2292181

Eesti kirjanik ja ajakirjanik Kivisildnik (kodanikunimi Sven Sildnik) rääkis samal teemal 14. mail ETV saates “Valimisstuudio”. Vaata lühikest lõiku siit:

Video: Vaata siit lühifilmi ameerika elektroülitundlike elust

Laupäev, 10. mai 2014

Elektroülitundlikkus on päris haigus, mida põeb hetkel umbes 2-3% inimkonnast. Tavaliselt on sellele sündroomile eelnenud elektrostress ehk inimene nagu Sina on pikemat aega olnud kas WiFi (traadita interneti) või mobiiltelefoni ja -sideantennide elektromagnetlainete sees. Kuni ühel päeval ilma ühegi suurema hoiatuseta juhtub immuunsüsteemiga midagi veidrat ja varasema elustiili jätkamine pole enam võimalik.

Nadav Neuhausi värske 12-minutiline eesti keelde tõlgitud lühifilm annab aimu sellest, milline on elektroülitundlike elu, kui keeruline on leida WiFi’st ja mobiilimastidest puutumata elukeskkonda tänapäevases juhtmevabas maailmas, ning mida see kõik tähendab, kui sa pead maha jätma oma kodu, perekonna, abikaasa, karjääri ja tasuva töökoha. Ainult selleks, et saaksid öösel magada. Naerad selle üle? Ka paljud tänased elektroülitundlikud naersid teiste üle siis, kui nad veel terved olid.


Vastutust välistav klausel