Arhiiv (jaanuar 2015)

Eesti elektroülitundlikud rääkisid Kanal2 saates

Teisipäev, 27. jaanuar 2015

Kanal2 eetris oli uus ja järjekorras juba teine saade, mis võttis luubi alla elektromagnetkiirguse. Seekord oli teemaks elektroülitundlikkus, ja sõna said eestlased, kes selle probleemiga otseselt hädas on. See aga ei tähenda, et need, kes elektromagnetkiirgust ei taju, oleksid kuidagi paremas olukorras, sest kui teha verepilt, siis on näha, et kõikide eestlaste organism on elektromagnetkiirguste tõttu sügavas stressis. Paljudel on näiteks raskused öise unega, peavalud, südamepekslemine jne.

Vaata saadet:

Vaata ka filmi Ameerika elektroülitundlike elust:

Looduslik hambaid valgendav hambapulber (fluoriidita ja glütseriinita)

Esmaspäev, 19. jaanuar 2015

Valgendab hambaid!
Parem kui hambapasta!
Jätkub 200 hambapesuks!
Hambad on puhtad, siledad ja hingeõhk on värske!
Vahustub hästi!
Piparmündi maitsega!

Kui mujal riikides on fluoriidiga hambapastadel juures kiri – ettevaatust, mürgine kemikaal! – siis Eestis ei tehta sellest probleemi. Lisaks sellele, et tegemist on mürgiga, põhjustab fluoriid ka inimeste intelligentsuse (IQ) langust, allergiat ja maovaevusi. Järjest rohkem lapsi satub haiglasse diagnoosiga „hambapasta mürgitus“. Kuna ilmselgelt on tegemist väga tõhusa ainega, sisaldub fluoriid ka näiteks näriliste tõrjevahendites ning põldudele pritsitavates pestitsiidides.

Fluoriidi kõrval on hambapastas järgmine mittevajalik lisaaine glütseriin, mis on kleepuv sideaine.
See sama glütseriin moodustab hammastele kleepuva kile, millest vabanemiseks on vaja suud loputada vähemalt 20 korda. Kui seda kihti maha ei saa, siis on takistatud hammaste remineraliseerumine. Jah, see on nii — hambad on täiesti elus ning võimelised paranema samamoodi nagu katkised luud on võimelised kokku kasvama. Kuulus arst Weston A. Price on tõestanud, et süljes on kõik vajalikud mineraalained olemas, et hambad terveneda saaksid. Eelduseks siis see, et inimene toitub korralikult ja tema toidulaud on rikkalik.

KaitseOmaTervist.ee leidis Ameerikast laheda hambapulbri, mis on ohtutu, teeb hambad valgemaks, hingeõhu värskeks ja asendab täielikult hambapastat. Ühest pulbritopsist jätkub 200 hambapesuks ja hind on 15 eurot. Postiga saatmine on meie poolt alati TASUTA.

See fantastiline hambapulber osta siit:
http://www.kaitseomatervist.ee


Vastutust välistav klausel