Arhiiv (märts 2017)

Hea teada #2 – Kevadväsimus, kellakeeramine ja B-vitamiin

Esmaspäev, 20. märts 2017

Kellakeeramise eel ja järgselt on kasulik võtta B-vitamiini, sest päevad muutuvad pikemaks ja keha väsib kiiremini ära. Ideaalne variant oleks sel juhul kohe magama minna (nt keskpäevane uinak), kuid kui see pole võimalik, siis saab energiavarusid täiendada B-vitamiinidega.

Just sel põhjusel otsustasime oma e-poodi lisada B-vitamiini kompleksi (nimi B50), kuhu on kaasatud kõik erinevad B-vitamiini grupi liikmed. Näiteks B1 aitab glükoosi energiaks muundada, B3 vabastab enegia süsivesikutest, B5 oskab energiat toota rasvast, B2 annab energiat kiirelt paljunevatele rakkudele (nt nahk, juuksed, küüned), B5 vähendab stressi ja parandab õppimisvõimet ning B6 teeb õnnelikuks, sest on seotud õnnehormooni serotoniin tootmisega.

Lisaks neile on tootes veel ka vitamiinid B4, B6, B7, B8, B9, B12 ja Bx ehk P-aminobensoehape.

B50-kompleksil on 100 kapslit, millest jätkub kolmeks kuuks. Hetkel on soodushind 15 eurot ja saatmine on tasuta. Osta saab siit:
http://www.kaitseomatervist.ee/

Hea teada #1 – Kustutuskumm kustutab hambakatu

Neljapäev, 2. märts 2017

Kas teadsid, et hambakattu saab edukalt eemalda ka ise kustutuskummi kasutades? Jah, tuleb välja, et kustutuskumm mitte ainult ei kustuta valesti kirjutatud tähti, vaid kustutab ka hammastele kleepunud mikroobe, toiduosakesi, sigaretist tulnud tõrva, valgurakke ja muid selliseid plekke, mis muudavad hambad kas kollaseks või mustaks. Tähtis on vaid leida poest see õige kustukas, mille kumm oleks tugevam ja ei tekitaks palju puru (vt pilti allpool peale videosid).

Kui igal õhtul natuke kustutada, siis on hambad paari päeva pärast palju kenamad. Teises, jaapanikeelses videos, kus puhastatakse lapse hambaid, on näha, et vahepeal kastab õde kustutuskummi söögisooda sisse.

Kaks videot:

Kustutuskumm võiks olla umbes selline:

kustutuskumm

 


Vastutust välistav klausel