Arhiiv (november 2017)

Video: Hambahelmed annavad naeratuse tagasi

Esmaspäev, 20. november 2017

Hammas võib murduda, minna katki või lihtsalt ära tulla. Seda juhtub nii teismelistel kui ka täiskasvanutel. Oli selleks põhjuseks siis sporditrauma, kukkumine või mingi tervislik probleem, üks asi on kindel – nüüd on suur jama majas.

Inimene ei julge enam naeratada, võibolla isegi ka rääkida. Häiritud on tema era- ja tööelu. Lisaks veel ootamatult suur rahaline väljaminek hambaarstile. Kõik see on üks suur stress, mis ootamatult kaela sajab.

Õnneks aga on nüüd olemas soodne ajutine kosmeetiline lahendus, mis aitab rahuneda ja olukorda stabiliseerida. Ning mis peamine, inimene võidab juurde aega, et rahulikult oma võimalused läbi kaaluda. Enam ei ole vaja paaniliselt mõelda, kas panna implantaat või sild, ning kust kiiresti see vajalik raha leida.

Hambahelmed aitavad kosmeetilist probleemi varjata kohe, ning inimene saab jätkata oma tavapärast elu ja rahulikult uue tekkinud olukorraga harjuda.

Kõik me teame, et paanikas ja sundolukorras tehtud otsused ei ole kunagi kõige paremad, seetõttu on juurde võidetud mõtlemise, rahunemise ning planeerimise aeg hindamatu.

Mis asjad on hambahelmed ja kuidas neid kasutada, vaata edasi siit videost (ostuinfo on video all):

NB! Kui sa tead või tunned kedagi, kes vajaks ajutist hammast, siis palun anna talle sellest võimalusest teada. Sa muudad ta elu otseses mõttes!

Hambahelmed maksavad 15.- eurot ja ühe komplektiga saab teha umbes 7-10 hammast. Osta saab siit meie e-poest Ilu ja kosmeetika rubriigist: KaitseOmaTervist.ee e-pood


Vastutust välistav klausel