Alari Kivisaar: ma ei ole surmavalt haige!

Õhtuleht, 28.01.2009
Silja Paavle

Leheküljel www.kaitseomatervist.ee on kirjeldatud Raadio Sky Plus hommikuprogrammi saatejuhi Alari Kivisaare sügist peavaluprobleemi ja võrreldud tema hädasid samuti raadios hommikusi saateid juhtinud Kanada DJ Kevin Matthewsi ning Ameerika DJ Bob Dumase omaga – neist esimesel diagnoositi möödunud aastal pea- ja seljaajuhaigus sclerosis multiplex ja teisel opereeriti mõne aja eest ajukasvaja.

Kui internetis oskuslikult googeldada, siis võib ilma vaevata leida õige mitmeid juhtumeid, kus diskor-raadiotöötaja on sarnase murega silmitsi seisnud. Portaalis spekuleeritakse, et nii Matthewsi, Dumase kui ka Kivisaare tervisehädad võivad olla põhjustatud kõrvaklappidest, mis tekitavat suurt elektromagnetvälja.

“Minu peavalust ei tohiks nüüd küll mingit erilist kuvandit teha. Ma kinnitan, et ei ole surmavalt haige,” kostis Kivisaar Õhtulehele.

Raadiohääl maadles sügisel küll tervelt üheksa päeva järjest kestnud peavaluga ja tunnistas ajakirjas Kroonika, et südamerahustuseks tuleks käia ka magnettomograafis. See aparaat aitab ka tõsisemaid tervisehädasid varakult avastada.

Arsti kirjutatud kangete valuvaigistite toel sai Kivisaar peavaludest toona aga jagu ja magnettomograafis jäigi käimata. “Kui häda ei ole, ega arstile ju ka kipu,” tunnistas ta ja lisas, et avalikkuse suure huvi tõttu tuleks selles magnetpurgis vist siiski ära käia.

Sügisel arvasid arstid, et Kivisaare peavalude põhjus on ülepinge. “Ma pean kella kuuest kümneni olema väga keskendunult sekundist-sekundisse töös. Ja kõrvaklappidest tulevat müra tavaline inimene välja ei kannatakski,” kirjeldas raadiohääl peavalu võimalikku põhjust.

Alari Kivisaar, kes pole enne ega pärast teda sügisel tabanud peavalusid sellise murega kokku puutunud, püüab teha kõik mis võimalik, et ei peaks rohkem säärast piinavat valu tundma. «Ärge töötage end lolliks, magage hästi ja liikuge looduses!» soovitab ta kõigile.

Blogi aadress: https://blog.kaitseomatervist.ee/Kas see artikkel oli huvitav?

Sisesta oma e-postiaadress ja saad neid elutähtsaid uudiseid edaspidi oma e-postiaadressile täiesti tasuta.

Sedasi ei jää Sa olulisest informatsioonist ilma.


Sildid: , , , , , ,

PALUME LUGEDA ENNE KOMMENTEERIMIST!
Et hoida kommentaarium puhtana ja huvitavana kõigile lugejatele, kustutatakse kõik postitused, mis on:

- Ebaviisakalt kirjutatud
- Teemasse mittepuutuvad
- Veiderdavad
- Läbivate suurte tähtedega
- Spämmivad

TÄNAME!

Kommenteeri

Vabandust, kommenteerimiseks pead sisse logima.


Vastutust välistav klausel