Baltika uus Travel-sarja ülikonnapintsak kaitseb elektromagnetkiirguse eest

Seitse kuud tagasi kirjutasime, et järjest rohkem naisi haigestub rinnavähki seetõttu, et hoiab oma mobiiltelefoni rinnahoidjas, sest nii on mugav. Multifokaalseid kasvajaid ehk seda kindlat tüüpi rinnavähki avastatakse järjest sagedamini ka meestel, kes on harjunud telefoni särgi rinnataskus või pintsaku sisetaskus hoidma. Kui varem kandsid mehed telefoni kas vööl vutlaris või püksitaskus, siis nutitelefonide mõõtude tõttu on praktiliseks muutunud põuetaskud.

Baltika Gruppi kuuluv Baltman tõi nüüd Eestis müügile Travel-sarja ülikonna, mille pintsaku rinnataskus on spetsiaalne kangas, mis kaitseb keha mobiiltelefoni elektromagnetlainete eest.

Ametlik info Baltmani enda kodulehelt:

Sisetaskut vooderdab innovaatiline X-Shield kangas, mis nõrgestab kehani jõudvaid raadiolaineid. Teadupärast kannavad mehed kõige sagedamini mobiiltelefoni pintsaku rinnataskus. X-Shield on spetsiaalne kangas, mis on välja arendatud Saksa maineka tekstiilitootja Kufneri poolt raadiolainete mõju vähendamiseks. X-Shield ei lase läbi 99% raadiolainetest.
KaitseOmaTervist.ee ei ole seda pintsakut näinud ega testinud, kuid meile meeldib, et Baltman on selles suunas mõtlema hakanud. Loodetavasti on see alles algus ja edaspidi paneb Baltika selle X-Shield kanga iga oma uue toote külge.

*Baltika Grupp on rõivakaubandusettevõte, mis opereerib Montoni, Mosaici, Baltmani, Bastioni ja Ivo Nikkolo jaekette.Kas see artikkel oli huvitav?

Sisesta oma e-postiaadress ja saad neid elutähtsaid uudiseid edaspidi oma e-postiaadressile täiesti tasuta.

Sedasi ei jää Sa olulisest informatsioonist ilma.


Üks vastus postitusele “Baltika uus Travel-sarja ülikonnapintsak kaitseb elektromagnetkiirguse eest”

  1. Allan ütleb:

    Väga lahe ettevõtmine Baltika poolt.

PALUME LUGEDA ENNE KOMMENTEERIMIST!
Et hoida kommentaarium puhtana ja huvitavana kõigile lugejatele, kustutatakse kõik postitused, mis on:

- Ebaviisakalt kirjutatud
- Teemasse mittepuutuvad
- Veiderdavad
- Läbivate suurte tähtedega
- Spämmivad

TÄNAME!

Kommenteeri

Vabandust, kommenteerimiseks pead sisse logima.


Vastutust välistav klausel