Eesti uued 2012.a elektriarvestid kiirgavad!

Seoses sellega, et Eestis tekib kohe-kohe vaba elektriturg, kavatsetakse meie kodumaal paari aasta jooksul vahetada välja kõik elektriarvestid, s.h. ka need, mis asuvad sinu kodus või sinuga seotud hoonetes. Uued kaugloetavad arvestid on nn „targad arvestid“ ehk varsti pole sul tarvis oma elektrinäitu Eesti Energiale või mõnele muule teenusepakkujale telefoni teel või interneti kaudu teatada, sest „tark elektriarvesti“ teeb selle töö sinu eest ära! Selleks otstarbeks on „targa arvesti“ sisse ehitatud võimas raadiosaatja, mis töötab mobiili- ja traadita interneti (WiFi) lähedasel sagedusel. Selles spektris asuv kiirgus läbib absoluutselt kõike. Nii betooni kui ka inimese organismi. Esimesed sellised arvestid Eestis paigaldatakse Sauele juba 2012. a keskpaigas.

Ja kuigi need „targad arvestid“ peaksid tootjate sõnul olema inimesele igati ohutud, on Internetis juba mitmeid videosid ameeriklaste koduaedadest, kus peale kaugloetava arvesti paigaldamist on muru ja taimed ära närtsinud või pruuniks muutunud. See valge seade on elektromagnetkiirguse mõõtur, mis oskab vaadeldava kiirgusmüra heliks muuta. Nagu näha kiirgab elektriarvesti tugevasti ja mitu korda minutis. Vaata seda videot:Kas see artikkel oli huvitav?

Sisesta oma e-postiaadress ja saad neid elutähtsaid uudiseid edaspidi oma e-postiaadressile täiesti tasuta.

Sedasi ei jää Sa olulisest informatsioonist ilma.


5 kommentaari postitusele “Eesti uued 2012.a elektriarvestid kiirgavad!”

  1. […] 05.03.2012: Eesti uued 2012.a elektriarvestid kiirgavad! […]

  2. Nipi Tiri ütleb:

    Mis aparaat see on, millega kiirgust heliks teisendatakse?

  3. Pärtel ütleb:

    Toetades selle blogi ettevaatlikku ja skeptilist tooni mõtiskleks järgnevalt. Mobiiltelefon kiirgab ju ka mobiilikiirguse lähedasel sagedusel, mis läbib absoluutselt kõike. Aga maailma teise otsa helistamiseks või sms saatmiseks sobiv mobiilikiirgus ei ole seni veel mobiilimastide ümbrustki lagedaks kõrvetanud rääkimata mobiiltelefoni ümbrusest. Kuidas samal sagedusel ja võimsusel (suurema järele ei näe vajadust) töötav elektriarvesti võiks muru ära kõrvetada?

  4. To Pärtel ütleb:

    Ise näed ju selle Gigahertz Solutionsi proffiriistalt, et kiirgus on tunduvalt suurem kui mobiilil. Selles ongi ju asi, et kiirgust väljastatakse kordades rohkem kui on vaja.

PALUME LUGEDA ENNE KOMMENTEERIMIST!
Et hoida kommentaarium puhtana ja huvitavana kõigile lugejatele, kustutatakse kõik postitused, mis on:

- Ebaviisakalt kirjutatud
- Teemasse mittepuutuvad
- Veiderdavad
- Läbivate suurte tähtedega
- Spämmivad

TÄNAME!

Kommenteeri

Vabandust, kommenteerimiseks pead sisse logima.


Vastutust välistav klausel