Kaitse oma tervist ohtliku elektromagnetkiirguse eest!

Vaata videot olukorrast Lasnamäel. Kliki siia!

On teada, et igasugune elektromagnetkiirgus häirib käbinäärme talitlust. See on üks peamisi põhjuseid, miks paljud inimesed peavalude ja unehäirete all kannatavad – naised rohkem, mehed vähem.

Enamus inimesi teab, et kõrgepingeliinid on tervisele ohtlikud, kuid veelgi enam ohustavad tervist igapäevased büroo- ja majapidamisseadmed, mis kiiritavad meid tunduvalt enam kui väljas olevad kõrgepingeliinid. Et need kiirgused on lõhnatud, maitsetud ja silmale nähtamatud, ei oska me neid karta. Kuna Eestis kehtivad nendele kiirgustele tuhat korda leebemad normid kui mujal maailmas, on väga tähtis, et iga inimene võtab ise vastutuse oma elu ja tervise eest ning muudab oma elukeskkonna (kodu ning töökoha) turvalisemaks.

Elektromagnetkiirgust saab tuvastada gaussmeetri abil. Peopessa mahtuv ja patareidel töötav mõõteseade näitab sulle “puust ja punaselt” kätte ohtlikud kohad, kus ei maksa kaua viibida, või seadmed, mille kasutamisel peaksid olema ettevaatlikum.

Sooduspakkumine! Hea hinnaga gaussmeetrit on võimalik osta siit: OSTA KOHE!

Käbinääre asub inimese kahe ajupoolkera vahel, Idamaades kutsutakse teda ka kolmandaks silmaks. Käbinäärme talitlus stimuleerib ajuripatsit, mis omakorda valmistab hormoone, mis ergutavad kilpnäärme, neerupealiste, sugunäärmete, harknäärme ning kõhunäärme talitlust. Viimased aga reguleerivad vere kaudu elundite ja kudede ainevahetust. Käbinääre toodab seratoniini abil ka melatoniini. See tugevdab keha
immuunsüsteemi. Kõrge käbinäärme sekretsiooniga inimeste tõenäosus vähki haigestuda on väiksem. Mida rõõmsam ja positiivsem on inimene, seda rohkem tema kehas melatoniini on. Suur melatoniinitootlikkus tõstab energia, vastupidavuse ja füüsilise taluvuse taset, ning on otseselt seotud unemudeliga, lastes südamel ja veresoonkonnal
keha parajalt reguleerida. Melatoniin on keha võimsaim ja mõjusaim antioksüdant, avaldades toimet nii vaimse kui ka füüsilise vananemise vastu.

Et end elektromagnetväljade ja -kiirguste eest kaitsta, on vaja teada, kui tugevad on väljad sinu kodus / tööl / õppeasutuses / lapse lasteaias. Mida varem seda parem, sest hiljem on juba raskem oma tervist korda saada. Kiire tegutsemine on siin tähtis!Kas see artikkel oli huvitav?

Sisesta oma e-postiaadress ja saad neid elutähtsaid uudiseid edaspidi oma e-postiaadressile täiesti tasuta.

Sedasi ei jää Sa olulisest informatsioonist ilma.


Sildid: ,

Üks vastus postitusele “Kaitse oma tervist ohtliku elektromagnetkiirguse eest!”

  1. […] 08.10.2009: Kaitse oma tervist ohtliku elektromagnetkiirguse eest! […]

PALUME LUGEDA ENNE KOMMENTEERIMIST!
Et hoida kommentaarium puhtana ja huvitavana kõigile lugejatele, kustutatakse kõik postitused, mis on:

- Ebaviisakalt kirjutatud
- Teemasse mittepuutuvad
- Veiderdavad
- Läbivate suurte tähtedega
- Spämmivad

TÄNAME!

Kommenteeri

Vabandust, kommenteerimiseks pead sisse logima.


Vastutust välistav klausel