Kaugloetavad vooluarvestid suurendavad eesti naiste vägistamisohtu?

Kes oleks võinud arvata, et kaugloetavate arvestite paigaldamine ja naiste vägistamisohu suurenemine on omavahel seotud? Welcome to Estonia!

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium on nüüd seoses kaugloetavate arvestite paigaldamisega jõudnud seisukohale, et tarbijal ei olegi mingisuguseid õigusi. Põhiseadus ja inimõigused on kaotanud kehtivuse. Võrguettevõttel on nüüd lubatud teha seda, mida too ise tahab. Olukorras ei näe probleemi ka Tarbijakaitseamet, kes ütleb, et kaugloetav arvesti ei halvenda tarbija olukorda. Hoolimata sellest, et paljudel inimestel on elektriarved suurenenud, ja mõnel on ka maja põlema läinud.

Ettevaatust JOKK skeemidega!

Tähelepanelik tuleb olla igasuguste lepingutega, milles sisaldub klausel „kui ei ole kokku lepitud teisiti.“ Just see sama lause on kavalt pandud ka Elektrilevi võrgulepingu tüüptingimustesse, mille on allkirjastanud iga eestlane aastaid tagasi.

3.3 Võrguühenduse läbilaskevõime, võrguühenduse läbilaskevõimet määrava kaitseseadme ja mõõteseadme asukohad määrab võrguettevõtja, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

Just see sama klausel punktis 3.3 annab Elektrilevile õiguse tungida inimese territooriumile, trampida ringi tema eramaal ja toppida kaugloetav vooluarvesti just sinna, kuhu ise tahab – puu otsa, posti külge, sauna leiliruumi või Sinu magamistuppa.

Kas Eestist saab vägistajate paradiis?

Loodud on ohtlik pretsedent. Kuna Eestis inimõigused enam ei kehti, saavad seda lauset nüüd enesekaitseks kasutada ka kõik vägistajad, öeldes kohtus: „Ma vägistasin seda naist, sest me polnud kokku leppinud teisiti.“

Palume inimestel olla ettevaatlik ja tähelepanelik.Kas see artikkel oli huvitav?

Sisesta oma e-postiaadress ja saad neid elutähtsaid uudiseid edaspidi oma e-postiaadressile täiesti tasuta.

Sedasi ei jää Sa olulisest informatsioonist ilma.


10 kommentaari postitusele “Kaugloetavad vooluarvestid suurendavad eesti naiste vägistamisohtu?”

 1. M.T ütleb:

  Aga mis see ettevaatlikkus ja tähelepanelikkus enam aitab, seega panevad nad vägisi ikka selle kaugeltloetava. Kas keegi kuskil ka tegeleb selle teemaga ? Kui tarbijakaitseametile anda teaduslikult tõestatud faktid et see pole ohutu tervisele siis nad ju peavad inimesi kaitsma, või kuidas ?

 2. Eve Kivi ütleb:

  Selle teemaga peaks tegelema Eesti Vabariigi valitsus koos Tervisekaitsega.Paljud inimesed ei teadvusta endale kaugeltloetavate arvestite ohtlikusest!Olen vestelnud inimestega sel teemal ja mulle öeldi,et mis jabur jutt.Elektrilevi teatas,et inimesed ei suuda ära oodata,millal saabuvad need mugavad arvestid.Kas hakata allkirju koguma?Aga mitu allkirja saame.Jälle üks samm genotsiidile lähemale.Kas mugavus on tervisest tähtsam?

 3. M.T ütleb:

  mIks Tervisekaitse ei tegele sellega ? Kas nad on üldse teadlikud?
  Või on tegemist jälle korruptsiooniga, kõik on kinni makstud.

 4. M.T ütleb:

  See et mugavam on lihtsalt ettekääne.Mulle vastati ka nii Elektrilevist.Kui küsisin et miks paljudel siis elektrinäit suureneb peale kauglugejate paigaldust, tuli vastus et no siis andis eelmine elektrimõõdik teile valesid näitusid, oli katki. Kui soovite aga uut kauglugevat mõõdikut kontrollida siis seda saab saata laborisse ja muidugi teie enda kulul teha kontroll+ maksad veel kõik töö mis sellega seotud.

 5. Merike Luisk ütleb:

  Jah…hoobilt suurenes elektriarve,võrgutasud ja muu sinna juurde kuuluv.Pöördusin Eesti Energia poole…sealt sain vastuse et ma ise ei oska üldse näitusid lugeda ja juhul,kui arvesti on rikkis,siis kontrolli oma raha eest.Vaat nii talitatakse meiega

 6. arno ütleb:

  Igasugused kommentarid muutuvad mõtetuks eelpooltoodud märkusega: “Palume lugeda enne kommenteerimist!”
  Arvan, et piisava tahtmise puhul on IGAT KOMMENTARI võimalik liigitada kas: veiderdavaks, ebaviisakaks või teemasse mittepuutuvaks, rääkimata juba spämmimisest … millest järeldub soovitus kirjutada vaid kiitvaid komme. Aitäh taoliste soovituste eest aga ei maksaks ka üle pingutada …

 7. Assar ütleb:

  Ju on aeg alternatiive otsima hakata, et endid EE vōrgust lahti liita ja ka naabritele oma toodetud energiat myya. Uskuge, neid alternatiive on palju rohkem, kui arvata oskate! Põnevaid otsinguid, avastamisi ja lahendusi! 🙂

 8. M.T ütleb:

  No aga Assar pakkuge inimestel siis mingeid alternatiive välja, ma olen naine ja kahjuks kohutavalt palju tööd ja ei ole aega isegi süüvida millessegi tuulegeneraatoritesse , kui te seda mõtlesite.

 9. Hando ütleb:

  Kõik on väga lihtne.
  Inimesed, kes on teemasse süüvinud teavad, mis on juhtunud teistes maades pärast kauglugejate paigaldamist ja tunnetavad tõsist ohtu nii oma rahakotile, varale ( tulekahjud), tervisele kui ka privaatsusele.
  Need, kes seda teinud pole (ja keda on alati valdav enamus), kujutavad siiamaani ette, et kõike tehakse mõeldes nende heaolule ja neil ei tule kunagi oma pimeda usu eest maksta( aga EE-s ju öeldi, et ei tulegi enam näitu teatada ja et eldoraado on kohe-kohe saabumas.
  Eriti naljakas on sellist juttu uskuda olukorras, kus maailma valitsevad suurkorporatsioonid ja kus inimesed ei tunne üldse oma õigusi.

 10. Illusioonid ütleb:

  Kui koer on 5 meetrise ketiga kuudi küljes kinni ja ketist iga päev üks lüli eemaldada, siis koer ei märkagi, kuidas ta poole aastaga ootamatult peadpidi kuudi külge 10 cm keti otsa sai.
  Oodata abi TervisekaitseAmetilt ( mis on ilusama nimega tervisehävitusamet), impotentselt TarbijakaitseAmetilt või Valitsuselt on sama, mis oodata, et teile Sotsiaalameti juhtkonnast tuleb keegi koju lamavat haiget hooldama. Hea tervis huvitab tegelikult vaid teid ennast, teised teenivad ainult siis, kui ta on halb.

PALUME LUGEDA ENNE KOMMENTEERIMIST!
Et hoida kommentaarium puhtana ja huvitavana kõigile lugejatele, kustutatakse kõik postitused, mis on:

- Ebaviisakalt kirjutatud
- Teemasse mittepuutuvad
- Veiderdavad
- Läbivate suurte tähtedega
- Spämmivad

TÄNAME!

Kommenteeri

Vabandust, kommenteerimiseks pead sisse logima.


Vastutust välistav klausel