Mis on see Supertoit, mida 113-aastane Bernando blenderisse lisas?

Paljudel tekkis pärast 113-aastase mehe video vaatamist küsimus: Mis küll on see supertoit, mida see mees iga päev oma blenderisse mahla ja banaanirataste juurde lisab? (videot vaata siit)

Tegemist on Dr. Schulze’s “SuperFood Plus” pulbrilise tootega. Supertoiduks nimetatakse sellised toidulisandeid, mille toiteväärtus tavatoiduga võrreldes on mitmekordne – nii et organism saab hoobilt kätte kõik vajaminevad vitamiinid, mineraalid, ensüümid, antioksüdandid jne.

Kuna selle konkreetse Dr. Schulze’s “SuperFood Plus” Eestisse importimine on keeruline, on KaitseOmaTervist.ee-l pakkuda võrdväärne alternatiiv – Paradise Herbs, ORAC-Energy Greens, milles on 42 orgaanilist ja mürkideta koostisosa – taimed, marjad, seened, puu- ja juurviljad jne (vaata tabelit siit). Sõnaühend “ORAC” selles nimes tähendab Oxygen Radical Absorbance Capacity ehk Vabade Radikaalide Neutraliseerimise Koefitsent, milleks on 40 000 ORAC’it ühes portsjonis. Tootega on kaasas ka pisike mõõdulusikas, mis on võrdne ühe portsjoniga. Kokku saab teha 60 portsjonit ehk toodet jätkub ühele inimesele kaheks kuuks. Siiski on soovitav, et jätkad ka puu- ja juurviljade söömist lisaks supertoidule.Kuidas selline kõrge 40 000 ORAC tulemus saavutatud on?

Paradise Herbs, ORAC-Energy Greens pulber koosneb nii paljudest puu- ja juurviljadest, taimedest, seentest jne, et ühe portsjoniga saadav kasulike toitainete hulk on võrdväärne 24 erineva rohelise söömisega (vaata tabelit siit). Seetõttu nimetataksegi seda Supertoiduks. Paradise Herbs, ORAC-Energy Greens’i hind on 69 eurot (jätkub kaheks kuuks) ja osta saab selle siit meie veebipoest. Nagu alati on kauba saatmine meie poolt tasuta.

Videos me nägime, et 113-aastane Bernando lisas oma supertoidu pulbri blenderisse, kus tal oli sees juba apelsinimahl ja banaanirattad, kuid on olemas ka lihtsam viis. Selleks on vispliga sheiker, mis töötab nii nagu on siin videos näha:

Kõik on väga lihtne. Kallad õuna- või apelsinimahla sheikerisse, lisad supertoidu pulbri ja raputad. Mahla asemel võib olla ka tavaline vesi.

Lõpetuseks tuletame meelde, et lisaks supertoidule on tähtis ka füüsiline liikumine. Nagu mäletame, kõnnib Bernando iga päev 1.6 kilomeetrit. Lisaks arvestades laiuskraadi, millel Eesti asub, ei pääse me ka täiendavast D-vitamiini võtmisest, kahjuks. D-vitamiini saad osta siit: D-vitamiin 1000 IU.Kas see artikkel oli huvitav?

Sisesta oma e-postiaadress ja saad neid elutähtsaid uudiseid edaspidi oma e-postiaadressile täiesti tasuta.

Sedasi ei jää Sa olulisest informatsioonist ilma.


2 kommentaari postitusele “Mis on see Supertoit, mida 113-aastane Bernando blenderisse lisas?”

  1. Lembit Berkis ütleb:

    Selleks, et Supertoitu osta, tahaks enne lugeda toote ainete sisalduse infot, kaasa arvatud säilitusainete kohta ehk kõike mis on purgil kirjas.

  2. admin ütleb:

    Supertoidu ainete sisalduse tabel:
    http://www.kaitseomatervist.ee/supertoit_tabel.pdf

PALUME LUGEDA ENNE KOMMENTEERIMIST!
Et hoida kommentaarium puhtana ja huvitavana kõigile lugejatele, kustutatakse kõik postitused, mis on:

- Ebaviisakalt kirjutatud
- Teemasse mittepuutuvad
- Veiderdavad
- Läbivate suurte tähtedega
- Spämmivad

TÄNAME!

Kommenteeri

Vabandust, kommenteerimiseks pead sisse logima.


Vastutust välistav klausel