Roxette’i laulja Marie lugu

2002. aasta septembris minestas Roxette’i laulja Marie oma Stockholmi lähedal asuvas villas, lüües pea tugevasti vastu kraanikaussi ära. Haiglasse viiakse ta peapõrutusega, kuid mitmete uuringute käigus tuleb päevavalgele midagi enamat.

Marie’l on ajukasvaja, teda on vaja ilmtingimata opereerida. Protseduuriga alustatakse 14 päeva pärast ja see kestab 4 tundi. Peale rasket operatsiooni avastatakse, et Marie ei oska enam lugeda ega arvutada. Lisaks ei näe ta enam parema silmaga. Ka parempoolne kehapool on tuimem.

Talle määratakse kemoteraapia ja kiiritusravi.

Marie ütleb hiljem, et ilma laste, Oscari ja Josefini ning abikaasa Micke Boylosi abita poleks tal ilmselt olnud jõudu sellest kõigest üle saada. Laulja lisab, et talle on antud teine võimalus ja ta kavatseb selle täielikult ära kasutada.

Kuigi 2002. aastal ei osanud keegi Marie haigestumise põhjust öelda, arvatakse tänapäeval, et selle ajukasvaja võis põhjustada raadiomikrofon, mida ta esinemistel kasutas.

Raadiomikrofonid kiirgavad elektromagnetkiirgust väga tugevalt, sest helisignaal on vaja õhu teel kaugele mikseripulti edasi anda.Kas see artikkel oli huvitav?

Sisesta oma e-postiaadress ja saad neid elutähtsaid uudiseid edaspidi oma e-postiaadressile täiesti tasuta.

Sedasi ei jää Sa olulisest informatsioonist ilma.


Sildid: ,

Üks vastus postitusele “Roxette’i laulja Marie lugu”

  1. […] 15.04.2009: Roxette’i laulja Marie lugu […]

PALUME LUGEDA ENNE KOMMENTEERIMIST!
Et hoida kommentaarium puhtana ja huvitavana kõigile lugejatele, kustutatakse kõik postitused, mis on:

- Ebaviisakalt kirjutatud
- Teemasse mittepuutuvad
- Veiderdavad
- Läbivate suurte tähtedega
- Spämmivad

TÄNAME!

Kommenteeri

Vabandust, kommenteerimiseks pead sisse logima.


Vastutust välistav klausel