Video: 113-aastane avaldab pikaealisuse saladuse

See võib olla kõige tähtsam video üldse! 113-aastane kõbus mees avaldab pikaealisuse saladuse. Võimalik, et ta venitab veel 10-25 aastat välja, kui mitte rohkem!

Vaata videot siit:

Peale video vaatamist loe siit edasi, et saada teada, mis on Supertoit.

Videos olnud tekst:

Kohtume mehega, kes on elanud erakordselt kaua. Tere! Mina olen Giles. – Tere, kuidas läheb? Olen üle 100-aastane ja raudse tervisega. Kortsusid näed kuskil? – Ei näe. – Aga jalgade peal näed? – Ei näe. Ilus jalg.

Bernando on üks maailma vanim inimene. Ta on 113 ja peab tähtsaks toitumist. Mis on pikaealisuse saladus? Ma ütlen sulle: tee asju rahulikult ja mõõdukalt. Kas see kehtib ka toidu kohta? Sööd sa vähe? Ma ei söö palju. Natuke kala ja juurvilju. Kas sa hoiad siis toidu kaloritel silma peal? Just! Täpselt nii! Peamiselt kala ja juurviljad, vahel harva ka liha.

Sedasi ma olen siiani elanud. Suitsu oled teinud? Ei ole. Alkoholi? – Ei. Suitsetamine, joomine ja 40 naisega ringitõmbamine ei tule kasuks. Mis vanuses kadus suguiha? Ei tea. Pole veel nii vanaks elanud.

Aitab pullist. Näitan sulle midagi. Tule korraks siia. Apelsinimahl, banaan, maasikad – iga päev teen seda. Juba lapsest saati. Ja nüüd kõige tähtsam! See on SUPER-toit! Siin on kõik kehale vajalik. Üks… kaks… Maitse seda. – Terviseks! Terviseks – täpselt nii.

Ära lase end segada, ma juba varem võtsin. Oivaline. – On ju hea maitsega. Väga maitsev. Kui ma seda iga päev joon, kas elan ka 113-aastaseks? Seda ma ei tea, aga kehakaal jääb samaks.

Bernando kõnnib iga päev 1.6 kilomeetrit enne hommikusööki. Näed neid asju? Kui väljas sajab vihma või lund, siis ronin tubase kõnnilindi peale. Mõistad? Ma teen seda 30 minutit ja seejärel toda. Hommikune jooksmine viib hauda. See ei ole tervislik. Jooksed ja jooksed ning süda jääb seisma.

Tervis on kõige tähtsam. Inimesed siin hooldekodus ei saa isegi suppi söödud. Vaatan ja mõtlen – jumal hoia, kui vana sa oledki? Alles 89 ja ajab supi pluusile laiali. Siis ma lähen kõrvale ja näitan pikalt, kuidas lusikat hoida tuleb.

Kas kaua elamisel on ka halbu külgi? Ei-ei! Kahetsen ainult seda, et tervise hoidmisega varem ei alustanud. Suur tänu. – Head koduteed. – Ma arvan, et seda tahan mina ka. Rohkem infot: www.KaitseOmaTervist.eeKas see artikkel oli huvitav?

Sisesta oma e-postiaadress ja saad neid elutähtsaid uudiseid edaspidi oma e-postiaadressile täiesti tasuta.

Sedasi ei jää Sa olulisest informatsioonist ilma.


4 kommentaari postitusele “Video: 113-aastane avaldab pikaealisuse saladuse”

  1. Tom ütleb:

    Misasi see SUPER-toit on?

  2. Liia ütleb:

    Jah, sama küsimus, mis asi see oli, mida ta kokteili sisse lisas?

  3. helle ütleb:

    Inimene toidab oma rakke puhta toiduga! Toit on talle raviks,mitte sport,vaid see on kompensatsiooniks. Tal on aega oma keha kuulata! Järelikult ka keskkond ja puhas geneetiline liin. Kõik on väga individuaalne.

PALUME LUGEDA ENNE KOMMENTEERIMIST!
Et hoida kommentaarium puhtana ja huvitavana kõigile lugejatele, kustutatakse kõik postitused, mis on:

- Ebaviisakalt kirjutatud
- Teemasse mittepuutuvad
- Veiderdavad
- Läbivate suurte tähtedega
- Spämmivad

TÄNAME!

Kommenteeri

Vabandust, kommenteerimiseks pead sisse logima.


Vastutust välistav klausel