Video: BabySafeProject: Raseduse kaitsmine elektromagnetkiirguse eest

Last ootavad noored naised ja noored emad on loonud liikumise BabySafeProject.org, et jagada ja levitada informatsiooni, miks on tähtis kaitsta loodet ja lapsi elektromagnetkiirguste eest.

Spetsiaalse brošüüri saab tasuta alla laadida siit ja videot vaata siit:

Videos olev tekst:
Teadmine, et sinu sees kasvab teine inimene, tekitab uskumatu vastutustunde. Sa tahad olla valmis parimal viisil, ja olla võimalikult informeeritud, sest vastutus on suur.
Ootamise ajal tunned, et Su keha ei kuulu Sulle. Su keha on lihtsalt vahend millegi suurema jaoks.

Uue inimese elu algus sõltub täielikult Sinust. Mida Sa teed, sööd ja kus käid. Püüad talle anda parima stardipositsiooni. Juba enne rasedust teadsin keskkonnamürkidest ja ohtudest. Arvan, et paljud naised mõtlevad nende asjade peale. Lapseks valmistudes mõtlesin toodetes olevatele mürgistele ainetele. Otsustasin, et ei katsu enam ühtegi kemikaali. Internetist lugesin elektromagnetkiirguse ohtudest – mobiilid, WiFi jmt. Loode on sellistele ohtudele väga vastuvõtlik. Katsed tiinete hiirtega, Dr. Hugh Taylor, Yale’i ülikool, uurib mobiiltelefoni kiirguse mõjusid järeltulevatele põlvedele. Mobiilikiirgusega kokku puutunud hiired on hüperaktiivsed. Jooksevad puuris ringi agressiivsemalt ja on viletsa mäluga. Kiirgusest puutumata hiirtega võrreldes ei mäletanud nad puuris olevaid esemeid. Jooksid eesmärgitult mööda puuri ringi ja ei saanud aru, et midagi on valesti. Meie silmis on see sarnane laste hüperaktiivsusele ja tähelepanuhäiretele. Kui ma sellest lugesin ja mõistsin, et see võib sündimata lapsele mõjuda, ütlesin abikaasale, et nüüd on kõik… Meil pole valikut. Nüüd peame tõsiselt otsustama, kuidas kavatseme juhtmeta seadmeid edasi kasutada. Kodus lülitasime WiFi välja, mobiiltelefone kasutame võimalikult vähe. Hoidume kiirgusest, kui vähegi võimalik. Olen tänulik, et mul on mõistev kaaslane. Kui ütlesin, et peame puurima ja juhtmeid vedama … Uues majas tegema augud seintesse ja põrandatesse, et internet oleks juhtmega, ei vaielnud ta vastu. Sa tahad lapsele anda parima võimaluse. Järjest enam naisi mõtleb nendele asjadele juba enne rasedust. Oled juba ootel? Siis suhtu tõsiselt juhtmeta seadmete kiirgusesse. BabySafeProject.orgKas see artikkel oli huvitav?

Sisesta oma e-postiaadress ja saad neid elutähtsaid uudiseid edaspidi oma e-postiaadressile täiesti tasuta.

Sedasi ei jää Sa olulisest informatsioonist ilma.


PALUME LUGEDA ENNE KOMMENTEERIMIST!
Et hoida kommentaarium puhtana ja huvitavana kõigile lugejatele, kustutatakse kõik postitused, mis on:

- Ebaviisakalt kirjutatud
- Teemasse mittepuutuvad
- Veiderdavad
- Läbivate suurte tähtedega
- Spämmivad

TÄNAME!

Kommenteeri

Vabandust, kommenteerimiseks pead sisse logima.


Vastutust välistav klausel