Vitamiinid ja põhiained

NB! Rohkem tervisetooteid on saadaval nüüd meie uues e-poes: www.KaitseOmaTervist.ee

Kui lugeda ajakirju, foorumeid ja isegi veebilehekülgi, siis jääb tihti mulje, et hea tervise tagab ainult see, kui iga päev süüa sada erinevat tüüpi puu- ja juurvilja, juua peale 3-5 liitrit vett, joosta 10 kilomeetrit, seejärel mediteerida 30 minutit ja siis sinna otsa veel 45 minutit joogat! Hea küll, me natuke liialdasime, kuid umbes sellist informatsiooni ju koguaeg vasakult ja paremalt tuleb, kas pole nii?

Õnneks on elu siiski lihtsam, tunduvalt lihtsam. On vaid mõned teatud põhiained, mida Su keha vajab iga päev, et kõik töötaks nii nagu vaja ja et midagi ei hakkaks enneaegselt või liiga vara “ära kuluma”, kriuksuma või logisema. KaitseOmaTervist on viimased kaks aastat põhjalikult eestlaste tervist analüüsinud ja me usume, et nüüd oleme lõpuks pusletükid kokku pannud. Kui Sul kuskilt midagi valutab, laguneb, ragiseb või kriuksub, või Sa soovid neid probleeme hoopiski ära hoida, siis loe edasi.

Alljärgnevalt oleme koos selgitustega need põhiained, mida eestlaste toidus napib, välja toonud ja lahti kirjutanud. Et Su elu lihtsamaks teha, siis soovikorral on võimalik neid põhiaineid omale hankida meie kodulehe kaudu.

Nende, Sinule sobivate toodete välja otsimine võttis meil kaua aega, sest enamus Eestis müügil olevatest toodetest ei ole meie arvates sobilikud, sest kogused ühe tableti, kapsli või lusikatäie kohta on liiga madalad, vahel isegi kordades liiga madalad sellest, mida välismaalased normaalseks peavad — välismaalased tunduvad ju olema parema tervisega, kas pole? Seetõttu leiabki meie kodulehelt selliseid huvitavaid asju, mida mujal Eestis ei müüda, sest need kõik on pärit välismaalt (enamasti Ameerikast). Eesmärgiks seadsime ka, et võimalikult paljud tooted oleksid kapslitena ja mitte tablettidena, sest kapsleid omastab keha paremini ja sedasi on kasu tervisele suurem. See meil õnnestus!

Kui Sul on huvi mõne muu toote järele, mida siin nimistus ei ole, siis palun võta meiega ühendust ja me anname endast parima, et Su soov täituks. Võibolla tõi sugulane või tuttav mõne hea asja Sulle välismaalt, kuid Eestis pole seda leidnud? Kirjuta meile!

NB! Kuna enamus põhiaineid saabuvad meie lattu otse Ameerikast, siis on nende toodete postitamise tähtaeg 3-5 päeva pikem kui meie tavapärane 1-3 päevane postitamise aeg.


Tooteleht
Magneesium, 400 mg, 180 kapslit

Magneesium on väga vajalik närvi- ja lihastöö, vereringe ning ainevahetuse reguleerimiseks. On seotud 300 erineva ensüümi loomisega. Eriti vajalik inimesele, kel on südame rütmihäired ja sellest tingitud nõrkus, või on kimpus jalakrampidega. Millegipärast puudub magneesium paljudes südameravimites.Keha omastab hästi, sest kapsli sees on magneesium nii oksiidina, tsitraadina kui ka aspartaadina (NB! mitte ajada segi aspartaamiga).

Kui võtta 1 kapsel päevas, siis jätkub 6 kuuks! Füüsilise pingituse korral võib päevas võtta ka 2 kapslit. Üks hommikul ja teine õhtul.

 Magneesiumi ostmiseks kliki siia.


Tooteleht
Jarrow K2-vitamiin, 90 mcg, 60 kapslit

K2-vitamiin (MK-7 kujul) on seotud skeleti- (luud, liigesed, hambad) ja südame-veresoonkonna süsteemiga. K-vitamiin hoolitseb selle eest, et kaltsium ladestuks vaid skeleti külge ja mitte veresoontesse, kus see palju pahandust teeb — arterite lubjastumine.

Eestis esineb palju osteoporoosi ning südame- ja veresoonkonna haigusi seepärast, et eestlastel on krooniline k-vitamiini puudus. K-vitamiini on palju hapukapsas ja kodujuustus.

NB! Kuna K-vitamiin paksendab verd, peavad verevedeldajat kasutavad inimesed olema VÄGA ettevaatlikud. Kui veresoonte läbilaskevõime on ikka väga madal, siis ei maksa K-vitamiiniga katsetada. Kindlasti konsulteerida arstiga!

KaitseOmaTervist soovitab aspiriini vahetada välja mõne ohutuma verevedeldaja vastu, sest pikas perspektiivis võib aspiriin inimese pimedaks teha. Loe portaali Novaator artiklit siit.

Lisaks: K-vitamiini ei soovitata võtta ka rasedatel naistel, rinnapiimaga toitvatel emadel ja kui soovitakse rasestuda või ollakse alaealine. Hoida laste käeulatusest eemal.

1 kapsel päevas, jätkub 2 kuuks!

K-vitamiini ostmiseks kliki siia.


Tooteleht
Võimas luude tugevdaja: Jarrow Formulas Bone-Up, 90 kapslit

Sisaldab kõike vajalikku tugevate luude jaoks:

Põhiaine: Mikrokristalliline hüdroksüapatiit kontsentraat (MCHC) on peenestatud kõrgekvaliteediline kondipulber, mis sisaldab ka luude proteiine ja peptiide, ning seetõttu sobib inimesele paremini kui tavapärane kaltsiumkarbonaat.Seda sama MCHC-pulbrit kasutavad ka hambaarstid-suukirurgid patsiendile täiendava luu suhu kasvatamiseks enne implantaatide paigaldamist — seepärast, et MCHC sisaldab rikkalikult aineid (sh kaltsium ja fosfor), mida keha luude kasvatamiseks vajab.

Lisaks suurepärasele MCHC’le sisaldab kapsel veel ka:
D-vitamiin, magneesium, C-vitamiin, K-vitamiin, tsink, boor, glükoosamiinsulfaat, metüülsulfonüülmetaan, hobusesaba ekstrakt, erinevad mineraalid.3 kapslit päevas, jätkub 1 kuuks. Bone-Up luudetugevdaja ostmiseks kliki siia.

Uus 2016.a. suvest! D-vitamiin (D3 kujul), 2000iu, 120 kapslit

D-vitamiini tuleb võtta aastaringselt, sest isegi suve lõppedes on 73% eestlastel d-vitamiini puudus. Sobilik ka allergikutele. Põhjalikku informatsiooni d-vitamiinist loe siit.

D-vitamiini ostmiseks kliki siia.


Tervislik savi ehk Kaltsiumbentoniit, 300g, Hispaaniast

Savil on huvitav omadus viia kehast välja mürkaineid, ja samal ajal anda organismile juurde mineraalaineid. Eriti hästi mõjub aknega hädas olevatele noorukitele ja täiskasvanutele. Täpsemalt loe siit.300 grammist jätkub 2-3 kuuks.

Kaltsiumbentoniidi ostmiseks kliki siia.


Tooteleht
Maca hormoonide tasakaalustamiseks ja menopausi kergendamiseks

Paljud naised on hädas kuumahoogude, öiste higistamiste, kehakaalu tõusu, menstruaalkrampide, tujumuutuste ja ebaregulaarse tsükliga, ning on pidevalt väsinud, sest energiat lihtsalt ei ole. See kõik viitab sellele, et organismis on hormoonid paigast ära ehk puudub vajalik optimaalne hormonaalne tasakaal.Sellises olukorras püütakse tavaliselt abi saada keemiast ja ravimitest, kuid olemas on ka ohutu, looduslik alternatiiv – Maca pulber. Maca juurest valmistatud pulber on tuntud kahe asja poolest:
1) aitab tasakaalustada hormoone;
2) reguleerib kilpnäärme ületalitust;

Seoses hormonaalse tasakaalu reguleerimisega, tõstab Maca ka libiidot ja naise viljakust. Maca tarvitamise ajal soovitatakse kasutada kondoomi või muud sarnast rasestumisvastast vahendit. Macat võivad kasutada ka mehed, sest see mõjub nagu looduslik Viagra.

Maca pole hormoon, kuid sisaldab vajalikke mineraalaineid hormoonide tasakaalustamiseks. Kuna Maca, mida kutsutakse ka Peruu žen-žen’iks, maitse võib paljude jaoks väga intensiivne olla, müüb KaitseOmaTervist.ee Maca pulbrit 500mg kapslites.

Maca ostmiseks kliki siia.


Vastutust välistav klausel