YSHIELD seinavärv

NB! 2019. aasta uuendus: Meie kaudu enam värvi osta ei saa. Palun pöörduge otse tehase poole: https://www.yshield.com/eu.

Lõpuks ometi on end võimalik kaitsta õuest ja naabrite juurest tulevate ülemääraste elektromagnetkiirguste ning raadiolainete eest. Näiteks kortermajades on peaaegu igas korteris oma WiFi-võrk (traadita internet) või bluetooth (raadioside erinevate tehnikaseadmete vahel), mille ulatusraadius on kuni 150m. See tähendab seda, et ka sinu kodu/töökoht/magamistuba on seda naabrite tekitatud raadiolainete saasta täis, sest elektromagnetkiirgus läbib betoonseinu ilma probleemideta. Ja näiteks kui majas on 30 korterit, siis võib päris kindel olla, et vähemalt 7 korteri traadita telefoni (DECT) ja -interneti leviala ulatub ka sinu ruumidesse ja veel kaugemalegi. Sa võid ise olla väga hoolas ja enda tervist hoidev inimene, kuid naabrite poolt tekitatud kiirguste vastu ei saanud kuni tänaseni eriti midagi ette võtta. Rääkimata siis nendest uutest mobiilimastidest ja -antennidest, mida on tihedasti paigaldatud paaril viimasel aastal selleks, et noored inimesed saaksid nutitelefonidega koguaeg internetis passida ja Facebookis olla.

Toimivad ja töötavad lahendused, kuidas ennast ja peret kaitsta

Alates 2012. aastast on KaitseOmaTervist.ee (Raylights Investments OÜ) firma YSHIELD ainuesindaja ja maaletooja Baltikumis. Tegemist on Saksa firmaga, kes on spetsialiseerunud elektromagnetlaineid vähendavate/püüdvate/varjestavate alusvärvide, aknakilede ja kangaste (kardinate, alusvaipade ning baldahhiinide) tootmisele. Neid kõike saab nüüd ka Eestist, meie käest.

YSHIELD SEINA, LAE, UKSE  JA PÕRANDA ALUSVÄRV HSF54

Inimsõbralik: Kõrgekvaliteediline akrüül- värv, veega lahustuv, hingav, lahustivaba, kiiresti kuivav, korrosioonikindel ja äärmiselt vastupidav. Saadaval nii 1-liitrises kui ka 5-liitrises anumas. Soovijatele on võimalik tarnida ka silikaadil põhinevat YSHIELD värvi.

Sobilik värv nii maja välisseintele kui ka siseruumidesse. Pindadele kantav rulli või pintsliga. Sisaldab 6 mm pikkuseid süsinikkiudusid. Kuna värv on hea elektrijuhtivusega, maandatakse sein spetsiaalse maandusplaadiga litsentseeritud elektriku poolt nii, et esteetiliselt jääb kõik kena. Nõnda on tagatud värvi maksimaalne kasu ja sinu turvalisus. Värvi elektrijuhtivus on vajalik selleks, et püüda kinni sinu tervisele ohtlikud elektromagnetlainete laetud osakesed.

Kuivanud YSHIELD värvi katmine: Kuivanud pinna võib katta emulsioonvärviga (lateks või vinüül) kahekordse kihina või tapetseerida. Alternatiivina klaaskiudtapeeti, sünteetiline vaik vms. Välistingimustes katta niiskuskindla fassaadivärviga.

Materjalikulu: Värvi kogus sõltub aluspinnast ja selle imamisvõimest. Sisetingimustes on keskmine kulu 7,5 m2/liitri kohta. Välisseinal 5 m2/liitri kohta. Reegel: Mida paksemalt värvi panna, seda efektiivsem on raadiolainete varjestamise kaitse.

HIND:

YSHIELD värv HSF54 / 1 liiterHind ca 55.- EUR koos käibemaksuga.

OSTA SIIT

YSHIELD värv HSF54 / 5 liitritHind ca 260.- EUR koos käibemaksuga.

OSTA SIIT

YSHIELD maandusplaatHind 19,90.- EUR koos käibemaksuga.

OSTA SIIT

YSHIELD maandusteip YSHIELD värvi alla, sein-lagi, sein-põrand liitekoha jaoksHind 20,90.- EUR koos käibemaksuga.

OSTA SIIT

Alternatiivina ülemisele: YSHIELD maandusteip roostevabast terasestHind 20,90.- EUR koos käibemaksuga.

OSTA SIIT

Soovi korral teostab kõik värvimis- ja elektritööd (maandamine) KaitseOmaTervist.ee. Täpsem info telefonil 56 671 394 või e-posti- aadressil: info [ät] kaitseomatervist.ee

Kasutuskohad:

● Eluruumid: kaitseb kõrgsageduslike raadiolainete (mobiilimastid- ja antennid, TV- ja raadiosaatjad, radarid, juhtmeta DECT raadiotelefonide ja traadita võrgud) eest. Samuti madalsageduslike elektriväljade eest, mida kiirgavad elektriliinid.

● Töökoha ja -keskkonna ohutuse tagamiseks ning koosolekusaalide pealtkuulamiskindlaks muutmiseks.

● Lasteaiad, koolid, hotellid, meditsiiniasutused.

Tehnilised andmed:

● Üks kiht YSHIELD värvi vähendab majja või korterisse sissetulevat signaali 36 dB võrra (varjestamise efektiivsus 99,975%). Kahekordse kihi puhul nõrgenevad raadiolained 43 dB võrra.
● Värv on efektiivne kuni sageduseni 18 GHz. See tähendab seda, et sa oled kaitstud ka kaugete tulevikutehnoloogiate eest, sest hetkel on laialdaselt kasutusel olevate seadmete ülempiiriks 4 GHz.
Toote HSF54 tehnilised andmed (inglise keeles)
Saksa kaitsejõudude ülikooli ekspertraport (inglise keeles)

Näited efektiivsusest (mõõdetud kiirgus enne ja pärast):
Vastutust välistav klausel